Yhteystiedot, porrasmyynti

Myynti

Emppu Lemmetyinen

Helsinki, kuluttajamyynti
puh. 050 555 7675
email emppu.lemmetyinen@tahtiporras.fi

Pasi Alanen

Helsinki, rakennusliikkeet ja talotehtaat
puh. 050 505 0209
email pasi.alanen@tahtiporras.fi

Jukka Kellosaari

Tampere
puh. 045 121 4797
email jukka.kellosaari@tahtiporras.fi

Juha Levo

Turku
puh. 040 544 1606
email juha.levo@avaimetkateentalo.fi

Jukkis Jokinen

Turku
puh. 044 011 1072
email jukkis.jokinen@avaimetkateentalo.fi

Janne Alanen

Seinäjoki
puh. 045 112 2013
email janne.alanen@tahtiporras.fi

Tuomas Kurtti

Jyväskylä
puh. 044 2511 597
email tuomas.kurtti@tahtiporras.fi

Riku Närhi

Rovaniemi
puh. 040 963 3724
email riku.narhi@tahtiporras.fi

Varaa aika porrasnäyttelyyn

Helsinki
Nuijamiestentie 5 A 3. krs
00400 Helsinki
puh. 050 505 0209
puh. 050 555 7675

Tampere
Kullervonkatu 21 L 21
33500 Tampere (TMG Remontti)
puh. 045 121 4797

Turku
Satakunnantie 31
20300 Turku (Avaimet Käteen Talo)
puh. 040 544 1606
puh. 044 011 1072

Yleiset

Toimitusjohtaja

Pasi Alanen
puh. 050 505 0209
email pasi.alanen@tahtiporras.fi

Tuotantopäällikkö

Tuotanto ja toimitusten aikataulut
Mikko Hyytinen
puh. 050 350 5854
email mikko.hyytinen@tahtiporras.fi

Suunnittelu

Suunnittelu ja asennukset sekä asennuksien aikataulut
Janne Alanen
puh. 045 112 2013
email janne.alanen@tahtiporras.fi

Markkinointi ja myynti

Pirkko Alanen (paikalla ti-to)
puh. 040 761 1766
email pirkko.alanen@tahtiporras.fi

Yhteydenottolomake

Please leave this field empty.

Kommentointi on suljettu.